Reklama

Cichy zabójca na budowie żłobka

Do dramatycznych wydarzeń doszło w sobotę na budowie żłobka przy ul. Mazowieckiej w Ostrołęce. W jednym z pomieszczeń budynku przebywało dwóch pracowników nadzorujących proces osuszania świeżo położonego tynku. W trakcie prac korzystali m.in. z agregatów prądotwórczych.

Gdy kierownik budowy nie mógł skontaktować się telefonicznie z mężczyznami, poprosił znajomego o sprawdzenie sytuacji na miejscu. Po wejściu do środka znalazł on obu pracowników leżących na podłodze w korytarzu i natychmiast wezwał pomoc.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe oraz policja. 68-letni mężczyzna nie wykazywał już oznak życia. Drugi pracownik, 67-latek, był w stanie ciężkim i został przewieziony do szpitala w Ostrołęce.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce, która prowadzi czynności w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci jednego z mężczyzn oraz narażenia drugiego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Reklama

Śledczy zabezpieczyli m.in. agregaty prądotwórcze zasilane benzyną, współpracujące z nimi urządzenia oraz kilka pojemników z cieczą, prawdopodobnie paliwem. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Jak informuje prokuratura, nie można wykluczyć, że przyczyną tragedii było zatrucie tlenkiem węgla. Hospitalizowany pracownik wykazuje objawy zatrucia czadem.

Sekcja zwłok 68-latka, która ma jednoznacznie ustalić przyczynę zgonu, planowana jest na wtorek lub środę.

 

 

Źródło: tvn24

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo WaWa.info




Reklama
Najnowsze wiadomości