Reklama

Rosyjskie rakiety zabiły nastolatków w Zaporożu

Co najmniej dwie osoby zginęły, a siedem zostało rannych w wyniku rosyjskiego ostrzału miasta Zaporoże – poinformowały we wtorek lokalne władze.

Jak przekazał szef administracji wojskowej obwodu zaporoskiego Iwan Fedorow, atak nastąpił w godzinach wieczornych, gdy mieszkańcy wracali do domów. Ofiarami śmiertelnymi są 18-letni chłopak oraz młoda kobieta. Fedorow złożył kondolencje rodzinom i bliskim zabitych.

Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym 15-letnia dziewczyna, której stan lekarze określają jako krytyczny.

Z kolei Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych (DSNS) poinformowała, że w wyniku ostrzału doszło do pożaru czterech samochodów osobowych. Na miejscu zdarzenia pracują wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

 

red./PAP

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo WaWa.info




Reklama
Najnowsze wiadomości