Reklama

Policjanci odzyskali przywłaszczone luksusowe pojazdy o łącznej wartości blisko 1,7 mln złotych

Policjanci ze stołecznego wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej w wyniku podjętych czynności operacyjnych odzyskali na terenie Warszawy pojazdy o łącznej wartości blisko 1,7 mln złotych. Ich przywłaszczenie zgłosił leasingodawca w związku z zaległościami w spłacie kredytów.

Gdy policjanci z piaseczyńskiej komendy zostali powiadomieni o przywłaszczeniu luksusowych aut o wartości blisko 1,7 mln zł, do śledztwa włączyli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Stołecznej.

Dzięki prowadzonym czynnościom operacyjnym ustalono miejsca postoju pojazdów, które następnie zabezpieczono. Po przeprowadzonych oględzinach odzyskano Bentley oraz dwa Lamborghini, które przekazano leasignodawcy zgłaszającemu ich przywłaszczenie z powodu zaległości kredytowych.

Reklama

Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara określona w kodeksie karnym od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście-Północ.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo WaWa.info




Reklama
Najnowsze wiadomości