Gęsty, czarny dym unoszący się nad okolicami Żerania zauważyli mieszkańcy warszawskiego Tarchomina. Pożar pojawił się w niezamieszkanym budynku przy ulicy Marywilskiej. W akcji uczestniczyły cztery zastępy PSP.
Mieszkańcy warszawskiego Tarchomina dziś zwrócili uwagę na gęsty, czarny dym unoszący się nad okolicami Żerania. Pożar wybuchł w niezamieszkanym budynku przy ulicy Marywilskiej, tuż obok ulicy Miętowej.
Jak przekazał Hubert Kosyl z Państwowej Straży Pożarnej, sytuacja została opanowana: “Był to pożar pustostanu na ulicy Marywilskiej, niedaleko parkingu park&ride, Żerania i ulicy Miętowej. W akcji uczestniczy cztery zastępy PSP.” Służby nie otrzymały zgłoszeń o rannych ani o konieczności ewakuacji.
Warto przypomnieć, że ponad dwa lata temu na tej samej ulicy doszło do dramatycznych scen, gdy żywioł strawił potężną halę kupiecką. Aktualnie służby monitorują sytuację i prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn pożaru.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze