Reklama

Urocza alpaka z warszawskiego ZOO potrzebuje imienia

W warszawskim Zoo pojawiła się nowa mieszkanka – tydzień temu na świat przyszła samiczka alpaki. Maluch jest córką Guanity i Tofika, pary dobrze znanej opiekunom oraz odwiedzającym ogród. Jak poinformowało zoo, młoda alpaka rozwija się prawidłowo, jest pełna energii i została już zaakceptowana przez resztę stada.

Narodziny wzbudziły spore zainteresowanie wśród miłośników zwierząt, a ogród postanowił zaangażować internautów w wyjątkowy sposób. Ogłoszono plebiscyt na imię dla nowej podopiecznej. Jest jednak jeden warunek – wszystkie propozycje muszą zaczynać się na literę „S”.

Opiekunowie liczą na kreatywność odwiedzających. Czy nowa alpaka otrzyma imię Sara, Samba, Sonja, a może coś zupełnie oryginalnego? Jedno jest pewne – mała już skradła serca pracowników zoo i odwiedzających.

Reklama

 

Źródło: PAP Aktualizacja: 10/05/2026 01:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo WaWa.info




Reklama
Najnowsze wiadomości