W warszawskim Zoo pojawiła się nowa mieszkanka – tydzień temu na świat przyszła samiczka alpaki. Maluch jest córką Guanity i Tofika, pary dobrze znanej opiekunom oraz odwiedzającym ogród. Jak poinformowało zoo, młoda alpaka rozwija się prawidłowo, jest pełna energii i została już zaakceptowana przez resztę stada.
Narodziny wzbudziły spore zainteresowanie wśród miłośników zwierząt, a ogród postanowił zaangażować internautów w wyjątkowy sposób. Ogłoszono plebiscyt na imię dla nowej podopiecznej. Jest jednak jeden warunek – wszystkie propozycje muszą zaczynać się na literę „S”.
Opiekunowie liczą na kreatywność odwiedzających. Czy nowa alpaka otrzyma imię Sara, Samba, Sonja, a może coś zupełnie oryginalnego? Jedno jest pewne – mała już skradła serca pracowników zoo i odwiedzających.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze