W środę, 7 maja, z okazji Dnia Hutnika, na warszawskich Bielanach odbył się Marsz Hutnika zorganizowany przez hutę ArcelorMittal Warszawa.
Uczestnicy przeszli ulicami dzielnicy, celebrując branżowe święto i podkreślając znaczenie hutnictwa dla lokalnej społeczności oraz przemysłu. W wydarzeniu udział wzięli pracownicy huty, mieszkańcy oraz zaproszeni goście.
Obchody Dnia Hutnika są coroczną tradycją związaną ze środowiskiem hutniczym. Tegoroczny marsz na Bielanach był okazją do wspólnego spotkania i integracji uczestników.
Zobacz wideo z wydarzenia.














Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze