W czasie Black Friday oraz w następnym tygodniu poprzedzającym mikołajki Poczta Polska zanotowała blisko 10-procentowy wzrost liczby paczek w porównaniu z analogicznym tygodniem grudnia ubiegłego roku – poinformował w środę państwowy operator pocztowy.
„Do Świąt Bożego Narodzenia zostały jeszcze dwa tygodnie, dlatego spodziewamy się dalszego wzrostu liczby przesyłek. Od kilku lat analitycy obserwują rosnącą popularność wygodnych i szybkich zakupów internetowych, a rynek e-commerce zwiększa się o 8–10 proc. rok do roku” – podkreślono w komunikacie Poczty Polskiej.
Jak wyjaśnił Paweł Witkowski, dyrektor Biura Operacji Logistycznych Poczty Polskiej, przygotowania do okresu przedświątecznego rozpoczęły się już we wrześniu. „Przeprowadziliśmy przegląd floty transportowej oraz maszyn sortujących. Wspólnie z klientami analizowaliśmy prognozy wzrostu wolumenów przesyłek na ten rok, a następnie przez kilka intensywnych tygodni przygotowywaliśmy nasz personel i zaplecze logistyczne do obsługi dynamicznie rosnącego ruchu paczkowego” – przekazał.
Poczta Polska poinformowała, że jako jeden z największych operatorów w kraju dysponuje siecią obejmującą ponad 20 tys. punktów odbioru, w tym 2150 automatów paczkowych, 7,6 tys. placówek oraz kilkanaście tysięcy punktów partnerskich. Z usług operatora korzysta 92 proc. Polaków. Firma posiada również kilkadziesiąt sortowni, flotę 5 tys. pojazdów oraz doręczycieli i kurierów, którzy każdego dnia dostarczają niemal 4 mln różnego rodzaju przesyłek.
Poczta Polska, będąca spółką Skarbu Państwa i największym operatorem pocztowym w kraju, zarządza siecią 7,6 tys. placówek, filii i agencji pocztowych. Co roku doręcza około 800 mln listów oraz 80 mln paczek.
red./PAP
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze