49-letnia kobieta zginęła po potrąceniu przez tramwaj w centrum Warszawy. Do wypadku doszło w sobotni wieczór na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.
Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 2 maja, około godziny 20:50 w rejonie przystanku przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w centrum Warszawy. Kobieta znalazła się na torowisku i została potrącona przez tramwaj linii 4 jadący w kierunku Mokotowa.
Kobieta zginęła na miejscu
Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe i policję. Poszkodowana została uwięziona pod składem. Do jej wydobycia konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu. Mimo działań ratowników życia 49-latki nie udało się uratować.
Po wypadku w rejonie skrzyżowania występowały poważne utrudnienia w ruchu tramwajowym i drogowym. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone na czas pracy służb.
Śledczy ustalają przebieg zdarzenia
Według wstępnych informacji kobieta z nieustalonych dotąd przyczyn znalazła się pod tramwajem. Dokładne okoliczności tragedii będą wyjaśniane w toku dalszych czynności. Policjanci sprawdzają między innymi przebieg zdarzenia oraz zabezpieczają dostępny materiał dowodowy.
Na tym etapie służby nie przekazały informacji, które pozwalałyby jednoznacznie wskazać przyczynę wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze