Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet na Targowej

2023-11-18 18:00:00(ost. akt: 2023-11-17 15:39:26)

Autor zdjęcia: pixabay

W najbliższą niedzielę wypada Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet. Z tej okazji stołeczny ratusz zaprasza warszawskie przedsiębiorczynie oraz przedsiębiorców na spotkanie w Centrum Kreatywności Targowa. Będzie to okazja do świętowania, jak również poszerzenia wiedzy i networkingu.
Warsztaty odbędą się w niedzielę, 19 listopada, w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56, w godzinach 10:00-14:00. Podzielone będą na dwa panele:

„Marka osobista jako super moc w biznesie”, prowadząca Patrycja Sawicka-Sikora (10.00-11.30)
„Jak skutecznie zarządzać kanałami #SoMe w biznesie?”, prowadzący Patrycjusz Pasik (12.00 – 13.30)

Warszawa wspiera przedsiębiorczynie
Uczestnicy i uczestniczki warsztatów odkryją tajniki budowania wizerunku oraz nauczą się skutecznego korzystania z mediów społecznościowych w prowadzeniu biznesu. Wzrost liczby użytkowników mediów społecznościowych jest wielką szansą na zwiększenie rozpoznawalności prowadzonego biznesu. Bardzo ważne jest, aby osoby rozwijające swoją działalność stale aktualizowały wiedzę i kompetencje w tym szybko zmieniającym się obszarze. Zdobyta podczas najbliższego wydarzenia wiedza, będzie mogła być wykorzystana w praktyce, na każdym etapie kierowania firmą. Inicjatywa ma na celu promocję przedsiębiorczości i pomoc w rozwoju przedsiębiorczyń i przedsiębiorców.

— Wpieramy początkujące przedsiębiorczynie i przedsiębiorców. Organizujemy szkolenia, które dostarczają podstawowych informacji, a także spotkania, podczas których uczestnicy i uczestniczki mogą wymieniać się doświadczeniami – mówi Karolina Zdrodowska, dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego Urzędu m.st. Warszawy. – Spotkanie, które organizujemy z okazji Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet w Centrum Kreatywności Targowa to wspaniała okazja zarówno do poszerzania wiedzy, jak i sieci kontaktów. Zapraszamy na nie warszawskie przedsiębiorczynie, ale także przedsiębiorców.

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które już prowadzą firmę lub dopiero są na początku jej tworzenia. Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest nieograniczona.

Kto prowadzi warsztaty?
Patrycja Sawicka–Sikora to psycholożka biznesu, wykładowczyni SWPS, ekspertka ds. zarządzania reputacją oraz wizerunkiem. Doświadczenie zdobywała podczas tworzenia, wdrażania i prowadzenia projektów oraz kampanii PR (również CSR). Pracuje zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i średnimi, czy małymi podmiotami, a także z klientami indywidualnymi wspierając ich w budowaniu wizerunku w oparciu o autorski program ARCYMARKA. Wspiera firmy w tworzeniu środowiska pracy umożliwiającego rozkwit pracowników, zespołów i biznesów. Promuje filozofię #SMARTWORKING

Patrycjusz Pasik jest doradcą ds. wizerunku z 10-letnim doświadczeniem. Pracuje i wspiera w budowaniu wizerunku polityków, aktorów, muzyków czy mały i średni biznes. Podczas szkolenia opowie o wszystkich tajnikach budowania wizerunku w sieci.

Współorganizatorami warsztatów są: Urząd m.st. Warszawy, Anna Auksel-Sekutowicz - radna m. st. Warszawy, Centrum Kreatywności Targowa, Komisja Dialogu Społecznego ds. Przedsiębiorczości w Warszawie, Sukces Pisany Szminką.

UM Warszawa