Elon Musk i Grimes: dramatyczna rozgrywka o opiekę nad dziećmi!

2023-10-09 00:11:00(ost. akt: 2023-10-09 00:14:07)

Autor zdjęcia: twitter @elonmusk

Elon Musk złożył pozew w sprawie uzyskania prawnej opieki nad dziećmi, a Grimes odpowiedziała podobnym krokiem...
Świat miliarderów i celebrytów jest zwykle pełen skandali i kontrowersji, ale najnowszy rozdział w historii Elona Muska i Grimes jest prawdziwym dramatem. Ta znana para znalazła się na ustach wszystkich ze względu na rywalizację o opiekę nad trójką dzieci. Elon Musk złożył pozew w sprawie uzyskania prawnej opieki nad dziećmi, a Grimes odpowiedziała podobnym krokiem, co z pewnością wywołało lawinę pytań i spekulacji w mediach.

13 września, Elon Musk dostarczył Grimes dokumenty sądowe, w których przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie. Jednak kilka dni później to sama Grimes zaskoczyła opinię publiczną, składając własny pozew. Jak donosi portal "Page Six", obie strony starają się teraz o "ustanowienie relacji rodzicielskich" korzystnych dla obu stron, ale zarazem diametralnie różnią się w swoich roszczeniach.

Grimes twierdzi, że Musk utrudnia jej kontakt z ich najmłodszym synem, Tau. Musk natomiast utrzymuje, że przez cały czas sprawował faktyczną opiekę nad dziećmi od ich narodzin. Podkreśla, że spełniał swoje obowiązki rodzicielskie, przebywając w Teksasie, gdzie obecnie mieszka i zamierza pozostać przez najbliższe pół roku.
Jest też kwestia jurysdykcji sądu w Teksasie, którą Musk podnosi w swoim pozwie.

Elon Musk twierdzi, że Grimes próbuje obejść jurysdykcję tego sądu swoimi działaniami. Musk jest zdeterminowany, aby zawrzeć pisemną umowę z Grimes w sprawie opieki nad dziećmi, ale jednocześnie jest gotów, by sąd w Teksasie wydał nakaz w tej sprawie, jeśli strony nie dojdą do porozumienia. Nie wydaje się jednak, żeby był skłonny do uczestniczenia w mediacjach.

To dopiero początek tej prawnej batalii, która zapowiada się jako niestety jako jedno z najgłośniejszych wydarzeń w świecie rozrywki i biznesu. Elon Musk i Grimes muszą teraz stawić czoło zarówno wyzwaniom prawnej procedury, jak i emocjonalnym aspektom walki o opiekę nad swoimi dziećmi. Świat z niecierpliwością śledzi rozwijającą się sytuację i pozostaje w oczekiwaniu na kolejne informacje w tej smutnej historii między jednym z najważniejszych ludzi w przemyśle technologicznym a cenioną artystką.