Zbigniew Ziobro w coraz cięższym stanie? Niepokojące doniesienia...

2024-07-08 15:02:13(ost. akt: 2024-07-08 12:07:32)
Zbigniew Ziobro przed walką z chorobą

Zbigniew Ziobro przed walką z chorobą

Autor zdjęcia: PAP

„Gdyby mógł, gdyby sytuacja zdrowotna ministra na to pozwalała, to [Zbigniewa Ziobro] by się stawił [przed komisją śledczą ds. Pegasusa” - powiedział na antenie Telewizji wPolsce Marusz Gosek, polityk Suwerennej Polski.
Gdyby mógł, gdyby sytuacja zdrowotna ministra na to pozwalała, to [Zbigniewa Ziobro] by się stawił [przed komisją śledczą ds. Pegasusa” - powiedział na antenie Telewizji wPolsce Marusz Gosek, polityk Suwerennej Polski.
Reklama

Ujawnię to, że pan minister Ziobro jest w coraz cięższym stanie, jeśli chodzi o jego zdrowie. Żołądek już ma osadzony na prawym płucu. Sytuacja jest trudna, żeby nie użyć mocniejszych słów — powiedział poseł klubu parlamentarnego PiS.

Zbigniew Ziobro już walczy o życie. Ma dla kogo żyć. Ma dwoje dzieci i żonę i to jest najważniejsze dla Zbigniewa Ziobro — zaznaczył gość Aleksandry Rybiński i Bartosza Łyżwińskiego.


W co gra Koalicja 13 Grudnia?


Mariusz Gosek zwrócił uwagę, że politycy obecnej koalicji rządzącej niejako domagają się rozliczania niezależnych sądów z ich decyzji dotyczących kontroli operacyjnej.

Politycy 13. 12 z jednej strony tak bronią sądów i ich niezależności, a z drugiej strony chcą, by politycy niejako orzekali o postanowieniach sądu dotyczących kontroli operacyjnej — powiedział Mariusz Gosek.

Dostarczyłem pierwsze zwolnienie od lekarza biegłego sądowego, dostarczę i kolejne. Zbigniew Ziobro nie jest w stanie zeznawać. Ta sytuacja nie ulegnie zmianie w ciągu najbliższych miesięcy. Chętnie by się stawił, żeby obalić tę fałszywą narrację. Zresztą już widzimy, że ta narracja była fałszywa. Nie było żadnej totalnej inwigilacji — zaznaczył parlamntarzysta.


Artykuł ukazał się oryginalnie na portalu wPolityce.pl


bm