Miał narkotyki, ale twierdził, że nie wie skąd. Policjanci mu nie uwierzyli

2024-04-03 17:04:38(ost. akt: 2024-04-03 10:20:00)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Policjanci z Bemowa zatrzymali 23-latka, który w samochodzie miał narkotyki. Policjantom tłumaczył, że nie wie, skąd tam się wzięły, ale mu nie uwierzyli.
Nadkom. Marta Sulowska poinformowała, że po północy policjanci z bemowskiej patrolówki zatrzymali opla, za którego kierownicą siedział 23-latek.

"Mężczyzna podczas kontroli był zdenerwowany, więc policjanci postanowili sprawdzić, o co chodzi. W schowku oraz w kieszeni drzwi pojazdu znaleźli różne zabronione substancje. Mężczyzna miał również przy sobie pieniądze w polskiej i obcej walucie" - wyjaśniła policjantka.

23-latek tłumaczył policjantom, że nie wie, do kogo te rzeczy należą. Został zatrzymany. W trakcie przeszukanie jego mieszkania znaleziono jeszcze marihuanę. Sprawa trafiła do wydziału kryminalnego.

Podejrzany usłyszał dwa zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków w postaci ziela konopi innych niż włókniste, kokainy, tabletek ecstasy i klefedronu oraz posiadania środków odurzających. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na dwa miesiące. Za to przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.(PAP)

Autorka: Marta Stańczyk