Niespodziewany gość. Księżna Charlene na Balu de la Rose

2024-03-26 10:27:05(ost. akt: 2024-03-26 10:42:32)

Autor zdjęcia: wikipedia.pl

Na balu Rose Ball w Monte Carlo, zorganizowanym przez Christiana Louboutina, pojawiła się niespodziewanie księżna Charlene, co zaskoczyło niemal wszystkich obecnych. Przyszła w zupełnie nowej odsłonie, z nową fryzurą i ujmującym uśmiechem na twarzy. Jej kreacja również przyciągnęła uwagę wszystkich obserwatorów.
Minęło kilka tygodni od ostatniego ważnego publicznego wystąpienia księżnej Charlene z Monako, ale powróciła ona w sposób olśniewający. Księżna wzięła udział w charytatywnym balu Bal de la Rose w Monako. Według relacji "Monaco Tribune", Charlene pojawiła się tego wieczoru po raz pierwszy od prawie dziesięciu lat na tym wydarzeniu.

Od ostatniego istotnego publicznego wystąpienia księżnej Charlene z Monako minęło kilka tygodni, lecz powróciła ona w sposób olśniewający. Wzięła udział w charytatywnym balu Bal de la Rose w Monako. Zgodnie z doniesieniami "Monaco Tribune", Charlene pojawiła się tego wieczoru po raz pierwszy od prawie dziesięciu lat na tym wydarzeniu.

Podczas publicznych wystąpień pary zawsze zwracana jest uwaga na humor księżnej. Tym razem emanowała dobrym humorem i niezwykłą energią. Jak nigdy dotąd, hojnie obdarzała uśmiechami wszystkich zebranych.

Kolejnym elementem, który zawsze przyciąga uwagę podczas publicznych wystąpień księżnej, jest jej fryzura. Tym razem zdecydowała się na bob z grzywką, który szczególnie popularny był w latach 70. i 80. To znacząca odmiana, biorąc pod uwagę dotychczasowe preferencje żony księcia Alberta, która zazwyczaj wybierała znacznie krótsze cięcia. Ta zmiana również zwróciła uwagę wszystkich obecnych.

Księżna postawiła również na blond, po tym jak jeszcze w maju zeszłego roku prezentowała się z kasztanowymi włosami. Jednak blond znacznie lepiej pasuje do jej typu urody niż ciemniejsze odcienie.

To zdecydowanie bardziej kobiece wydanie fryzury, w przeciwieństwie do dotychczasowych preferencji Charlene. Jej nowa kreacja, fryzura oraz promienny uśmiech zaskoczyły wszystkich obecnych i sprawiły, że księżna ponownie znalazła się na pierwszych stronach monakijskich gazet.

Źródło: kobiet.interia.pl