Na Starych Włochach nowe mieszkania i 10 tys. krzewów

2024-01-29 18:42:18(ost. akt: 2024-01-29 18:44:46)

Autor zdjęcia: u

Dom Development poinformował o ukończeniu realizacji inwestycji mieszkaniowej w warszawskiej dzielnicy Włochy. W ramach projektu Apartamenty Solipska powstało łącznie blisko 200 mieszkań. Trwa już przekazywanie kluczy.

Apartamenty Solipska to osiedle składające się z czterech budynków wielorodzinnych, zlokalizowane na działce między ulicami Solipską i Fasolową w zielonej części stołecznych Starych Włoch. Deweloperem jest firma Dom Development, która już przekazuje obecnie klucze do nowych mieszkań.

Osiedle Apartamenty Solipska spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, w dużej mierze ze względu na sprzyjającą życiu rodzinnemu lokalizację w starej części dzielnicy Włochy, zaprojektowanej zgodnie z koncepcją miasta-ogrodu. Postanowiliśmy kontynuować dobrą tradycję tego miejsca i zaoferować mieszkania z ogródkami, przestronnymi tarasami i zieloną przestrzenią rekreacyjną. Warto zaznaczyć, że w ramach inwestycji posadziliśmy 71 drzew i ponad 10 tysięcy krzewów - powiedział Grzegorz Smoliński, Dyrektor Działu Sprzedaży w Dom Development

Łącznie inwestycja dostarczyła na rynek 187 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Osiedle posiada liczne rozwiązania ekologiczne, w tym m.in. panele fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne, a także dwustanowiskowe ładowarki do aut elektrycznych, wiaty rowerowe, nowoczesne lampy LED oraz czujki zmierzchu.