W najbliższy poniedziałek i wtorek (13 i 14 listopada) miłośnicy stołecznych ukwieceń będą mogli zabrać część z nich do domu. Zarząd Zieleni organizuje ostatnią w tym roku akcję „Przygarnij kwiatka”.
„Przygarnij kwiatka” to sezonowa akcja adopcji kwiatów z miejskich rabat, które ustępują miejsca nowym nasadzeniom. Ostatnia w tym roku akcja odbędzie się po obu stronach Wisły: