Po czterech weekendach od premiery "Chłopi" w reż. DK Welchman i Hugh Welchmana zebrali w kinach ponad milionową widownię - poinformowała Joanna Jakubik z firmy produkcyjno-dystrybucyjnej NEXT FILM. Film miał premierę kinową w Polsce 13 października.
"To nie tylko najlepszy polski film tegorocznego box office, ale też jedyna rodzima produkcja, która przekroczyła milion widzów" - podkreślono w przesłanej informacji.