"Zdobyliśmy bramkę na 1:1, ale czegoś zabrakło do zwycięstwa. Czujemy ogromny smutek i rozczarowanie" - powiedział piłkarz reprezentacji Polski Karol Świderski po remisie z Mołdawią w eliminacjach mistrzostw Europy.
Vadim Rata w 26. min dośrodkował z rzutu rożnego, a niepilnowany Ion Nicolaescu z kilku metrów wbił piłkę do bramki. Polacy z animuszem rozpoczęli drugą połowę. Świderski wyrównał w 53. min, zdobywając swoją 10. bramkę w 26. występie w drużynie narodowej.