Wraz z początkiem sezonu wiosennego na stołeczne ulice wróciły ogródki restauracyjne. Choć dla wielu to symbol miejskiego życia i wytchnienia po pracy, dla mieszkańców Śródmieścia oznacza to kolejne miesiące nieprzespanych nocy, hałasów i awantur. Spór między mieszkańcami a właścicielami lokali gastronomicznych zaostrza się z każdym sezonem.
Hałas, alkohol i strach przed wyjściem z domu