Wiosna coraz bliżej, przyroda budzi się do życia, a dni są coraz dłuższe i cieplejsze. To idealny moment na spacery po warszawskich parkach i lasach miejskich, które oferują nie tylko piękne krajobrazy, ale także możliwość obserwacji różnych gatunków zwierząt.
Warszawa jest jednym z najbardziej zielonych miast w Europie. Około 40% powierzchni zajmują tereny zielone. Stołeczne parki i lasy to prawdziwe oazy przyrody, gdzie można odpocząć i spotkać wiele gatunków zwierząt.