W Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach odbyło się spotkanie, podczas którego Komendant insp. Andrzej Dziewulski oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Ewa Marciniak osobiście podziękowali 15-latkowi za jego bohaterską postawę. Nastolatek, który 18 stycznia w autobusie miejskim linii nr 21 odparł atak nożownika, został uhonorowany za swoją odwagę i zdecydowaną reakcję.
Młody mężczyzna, który wykazał się niezwykłą odwagą i opanowaniem, przyszedł na spotkanie z mamą. Komendant wyraził uznanie dla chłopca, który swoim czynem pokazał, jak ważne są odwaga i szybka reakcja w obliczu niebezpieczeństwa i pogratulował jego matce wychowania tak odważnego i odpowiedzialnego syna. W ramach podziękowania wręczył chłopcu drobny upominek.