Maja Kleczewska-Kondrat zwyciężyła w konkursie na dyrektorkę Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera. Obejmie stanowisko od września tego roku, na pięć sezonów artystycznych.
Komisja zarekomendowała Prezydentowi Warszawy Maję Kleczewską-Kondrat na dyrektorkę Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera. Podczas drugiego posiedzenia komisji, które odbyło się 24 stycznia br., przeprowadzono rozmowy indywidualne ze wszystkimi kandydatkami i kandydatami, którzy spełnili warunki formalne konkursu. Rozmowy dotyczyły kwestii prawnych, organizacyjnych i funkcjonowania teatru, a przede wszystkim programów działania oraz rozwoju instytucji.