W weekend na warszawiaków czekają utrudnienia wokół Stadionu Narodowego. W sobotę, 25 stycznia, o godz. 12.00 planowany jest 19. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą", a w niedzielę jest Finał WOŚP.
Biegacze wystartują na błoniach Narodowego i pobiegną ulicami: Sokola, Zamoście, nawrotka za skrzyżowaniem z Sokolą, Zamoście, Wybrzeże Szczecińskie, nawrotka na wysokości Komisariatu Rzecznego Policji, Wybrzeże Szczecińskie, most Świętokrzyski (jezdnia płn.), Wybrzeże Kościuszkowskie, most Świętokrzyski (jezdnia płd.), Wybrzeże Szczecińskie, Siwca, błonia Stadionu PGE Narodowego, gdzie zlokalizowana będzie meta biegu.