Zbliża się proces 19-latka, który zaatakował nożem swoich kolegów podczas zajęć w szkole w Kadzidle w pow. ostrołęckim (Mazowieckie). Chłopak został oskarżony o usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała. Sąd wyznaczył termin pierwszego posiedzenia w tej sprawie na 21 stycznia.
"Będzie to tzw. posiedzenie wstępne, na którym strony przedstawią swoje stanowiska w przedmiocie wniosków formalnych, organizacji rozprawy, kolejności przeprowadzenia poszczególnych dowodów oraz wnioski dowodowe" – poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz.