W Radomiu powstanie centrum dla osób z niepełnosprawnościami, gdzie będą one mogły korzystać z rehabilitacji oraz uczestniczyć w zajęciach przygotowujących do samodzielnego funkcjonowania. Urząd Miejski ogłosił przetarg na projekt i budowę obiektu.
Centrum opiekuńczo-mieszkalne dla osób z niepełnosprawnościami zostanie wybudowane przy ul. Jana Pawła II. Zgodnie z założeniami władz miasta, ma być gotowe w 2026 r.