Śródmiejscy policjanci zapobiegli przekazaniu oszustom blisko 1,5 mln zł. Przestępcy chcieli oszukać seniora, podając się za pracowników banku.
"Przestępcy skontaktowali się telefoniczne z 77-latkiem, podając się za pracowników banku. Poinformowali mężczyznę, że jego pieniądze są zagrożone i koniecznie musi je wypłacić ze swojego konta i wpłacić na wskazany przez nich rachunek bankowy. Do transakcji miało dojść w jednym z banków w centrum Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej" - poinformował mł. asp. Jakub Pacyniak ze śródmiejskiej policji.