Blisko sześćdziesiąt tysięcy złotych stracił 64-letni mieszkaniec Płocka, który chcąc zainwestować w kryptowaluty, padł ofiarą oszustwa. Sprawcy, obywatele Białorusi i Ukrainy w wieku 24 i 29 lat, zostali zatrzymani przez policję, gdy kolejny raz umówili się seniorem, by odebrać pieniądze. Grozi im osiem lat więzienia.
Rzeczniczka policji w Płocku podkom. Monika Jakubowska poinformowała w czwartek, że jakiś czas temu, zgłosił się tam 64-letni mieszkaniec miasta, który zorientował się, że został oszukany, gdy próbował zainwestować oszczędności w kryptowaluty.