Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala 41-letni kierowca osobówki, która na S8 w pow. wyszkowskim zderzyła się z przechodzącym przez drogę łosiem. Policja apeluje o ostrożność zwłaszcza tam, gdzie jest znak A-18b.
Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie mł.asp. Wioleta Szymanik poinformowała we wtorek, że do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 23.00 na drodze ekspresowej S8 w Niegowie.