Reklama

Radomski policjant kolejny raz na podium zawodów w Jiu Jitsu

01/03/2024 13:17

Policjant z Wydziału Wspomagającego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu mł.asp. Karol Kurembski wziął udział w XIV Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jistu. W dwóch kategoriach wywalczył srebrny i brązowy medal.

Podczas minionego weekendu mł.asp. Karol Kurembski z Wydziału Wspomagającego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wziął udział w XIV Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jistu, które odbyły się w Poznaniu. Wzięło w nich udział około 2000 uczestników.

Radomski policjant przyzwyczaił nas, że z każdych zawodów, w których bierze udział przywozi medale. Tym razem rywalizował w kategorii Master I w wadze 85.5 kg, w której zajął III miejsce zdobywając brązowy medal. Natomiast w kategorii Master II zajął drugie miejsce zdobywając srebrny medal.

Funkcjonariusz od lat z sukcesami rozwija swoją sportową pasję, którą zaraził już swojego kilkuletniego syna. Chłopiec również zaczyna odnosić swoje pierwsze sportowe sukcesy.

Autor: Justyna Jaśkiewicz
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo WaWa.info




Reklama
Najnowsze wiadomości