Policjant z Wydziału Wspomagającego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu mł.asp. Karol Kurembski wziął udział w XIV Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jistu. W dwóch kategoriach wywalczył srebrny i brązowy medal.
Podczas minionego weekendu mł.asp. Karol Kurembski z Wydziału Wspomagającego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wziął udział w XIV Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jistu, które odbyły się w Poznaniu. Wzięło w nich udział około 2000 uczestników.