"Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem, przegraną u siebie i odpadnięciem z rozgrywek pucharowych" - powiedział trener Legii Warszawa Kosta Runjaic po porażce z Molde FK w rewanżowym meczu barażowym o awans do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Konferencji.
Legioniści przed własną publicznością przegrali 0:3, a pierwszego gola stracili już w drugiej minucie. Legia przed tygodniem w Molde uległa 2:3, więc w całym dwumeczu przegrała 2:6.