Ponad połowa (54 proc.) osób spędzających walentynki samotnie sprawi sobie prezent z tej okazji - wynika z badania przeprowadzonego przez Velo Bank. Dodano, że 45 proc. badanych obejrzy film, a 32 proc. zje coś pysznego.
Jak wynika z opublikowanego w poniedziałek badania Velo Banku, 54 proc. osób spędzających walentynki samotnie sprawi sobie prezent, 45 proc. obejrzy film, a 32 proc. planuje zjeść coś pysznego. Jako inne wybory w ankiecie wymieniono spotkania z bliskimi (27 proc.), lekturę książek (24 proc.), zabiegi kosmetyczne lub uprawianie sportu (18 proc.), podróże (16 proc.) oraz medytację (9 proc.).