Lubicie wracać tam, gdzie byliście już... np. na warszawską Ochote? Dokładnie tu w Parku Pięciu Sióstr jest od niedawna mural poświęcony genialnemu muzykowi, nieodżałowanemu Zbigniewowi Wodeckiemu.
A czy wiecie, że to właśnie na Starej Ochocie ten niezwykły muzyk mieszkał i nieraz można było go spotkać na Grójeckiej czy placu Narutowicza.