Pod hasłem "spontaniczny Sylwester" odbyła się w niedzielę wieczorem przed siedzibą TAI przy Placu Powstańców Warszawy manifestacja "w obronie polskich mediów". "Musimy pokazać, że jesteśmy siłą, że chcemy polskich wolnych mediów" - powiedziała była wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska (PiS).
Ponad sto osób zgromadziło się w niedzielę wieczorem przed siedzibą Telewizyjnej Agencji Informacyjnej przy Placu Powstańców Warszawy, by wziąć udział w "spontanicznym Sylwestrze" - manifestacji "w obronie wolnych mediów", organizowanej przez kluby "Gazety Polskiej". Uczestnicy demonstracji mieli ze sobą biało-czerwone flagi, opaski ze znakiem Polski walczącej, a także transparenty m.in. z hasłami "Wolność słowa", "Pilnujmy Polski" oraz "Potop Sienkiewicza".